28.7.2012

עשו לי את החודש - יולי 2012

החלטתי לאמץ מעולם היוטוב את קונספט "המוצרים האהובים עליי לחודש X". הרעיון פשוט ומוכר למדי - אציג בפניכם את המוצרים שהשתמשתי בהם לרוב החודש, בין אם הם חדשים ובין אם אינם. וביני לבינכן, 3 ביקורים בניו יורק בשנה קלנדרית אחת הניבו אין ספור קניות קוסמטיות ועליי להפיל מצור על ארנקי (לפחות עד הביקור הבא ההולך וקרב....).  מעבר לכך - זו הזדמנות להתרכז במוצרים שיש לי, ולא במה שאני חושקת ואין לי. ולסיום, אני חושבת שזו פלטפורמה טובה להציג מוצרים שבשוטף לא בהכרח הייתי מזכירה או סוקרת. שנתחיל?
Bath&BodyWorks Aromatherapy Eucalyptus Spearmint Shampoo 
איפה? ארה"ב וקנדה כמה? 10$

גן עדן. מישהו אמר גן עדן? ריח איקלפטוס רענן ומנטה לא חריפה, טיול ביער נורווגי עם כמו מאוורר שמתיז מים. ככה זה מרגיש להתרחץ ולשטוף את השיער עם השמפו הזה.Diorshow Extra Mascara
איפה? בכל מקום כמה? 28.50$ / 180 ש"ח

למען האמת, לא זכור לי כלל כיצד נבראה לי בשלל צללית דיור. לא זכור לי מאיפה ואיך היא הגיעה אליי. אך אולי אלו אלוהיי הריסים שפרגנו לי מעט, כי מדובר בצללית משובחת.
 היא מאריכה באופן משמעותי את הריסים, מעבה אותן ויוצרת מראה דרמטי ומודגש למדי. איכות נהדרת ואני בטוחה כי כאגיע לסוף ימיה, אקנה לי אחת בגודל מלא.


Essie Lights
איפה? בכל מקום [נרכש בחו"ל] כמה? 8$ בארה"ב / 65 ש"ח בארץ

ערכתי דיון לאחרונה באתר ביוטיליש לגבי הפורמולה של אסי, אותה גיליתי להיות מאכזבת. עד כה רכשתי בחיי שלושה לקים של אסי. הראשון בצבע turquoise & caicos, לפני כשנה בביקורי בניו יורק. ועוד שניים (Lights & Camera) בביקורי האחרון. הצבעים משגעים. אין ויכוח. אך התאכזבתי לראות כי כדי לקבל את הצבע אותו אנו רואים בבקבוק, דהיינו, הצבע אותו אנו רוכשים במיטב כספנו, צריך להבריש כ-4 עד 5 שכבות. ואיני מגזימה. מצד שני, הניסיון השלישי שלי עם אסי Lights, בצבע, מעט בלבל את הכזרתי ביני לבין עצמי לא לקנות יותר את המוצר - מאחר והופתעתי לגלות צבע עז שדורש שכבה אחת בלבד לסיפוק רצוני. ובכן...איני יודעת. מחד, קיוויתי האמת להתגרש מהמוצר ולהימנע מרכישתו בעתיד מכיוון, ש, נו, אתן יודעות, כאילו אנחנו צריכות להתאהב בעוד מוצר יקר? מאידך, החוויה האחרונה עם מעט ערערה את בטחוני. לסיכום? essie מעט בלבלו אותי אבל ללא ספק ומדובר במותג הנופל לקטגוריית hit or miss. באשר לגוון Lights, למרות הכל, עדיין עשה לי את החודש. ורוד נועז. לא neon. לא זוהר. שכבה אחת מספיקה! פשוט ורוד דומיננטי. אהבתי. 

Claudalie Beauty Elixir
איפה? חו"ל בלבד כמה? 18$-48$ תלוי בגודל

הסקירה הזו לא תהיה הגיונית במיוחד. בעיקר בגלל שלא ממש אכפת לי מה המוצר טוען לעשות (smoothes skin complexion, tightens pores, yadda yadda yadda). כל מה שאני יודעת זה שהמוצר הזה מריח כמו גן עדן חורפי על האור. הוא מצנן. הוא מעורר. הוא נותן לי להרגיש חדשה מהקופסא ממנה אמא שלי הוציאה אותי. אף קראתי ביקורת באחד האתרים שהתחילה ב"אל תקנו את קלאודיל!" והמשיכה עם "כי אתן תתמכרו ולא תוכלו להפסיק!". ייתכן והיא קלעה בול. הוראות שימוש? לפני איפור. בזמן איפור. אחרי איפור. לא משנה. כמה שפריצים ביום והמצב רוח שלי מתרומם. לצערי יש לי צורך בכמה וכמה שפריצים ביום והמוצר לא זול. ועדיין...

Clean & Clear Morning Burst
איפה? חו"ל כמה? 6.49$

המוצר מתואר כ Brightening Oil-Free Cleanser. לא בטוחה לגבי הbrightening אך הוא אכן נותן תחושת נקיון ורעננות. בניגוד למוצר הסקראב שקיבלנו לא מזמן בגלוסיבוקס חודש מאי, הסוג הזה עדין, אינו סקראב אלא קלינסר יומי, אינו משאיר תחושת יובש כלל וכלל והנו פשוט מהנה לשימוש. מוסר בקלות מעל ברז הכיור ואני מוצאת את עצמי משתמשת בו לפחות פעמיים ביום - כל פעם שאני מרגישה שמנונית או צורך כללי לשטוף פנים.
את המוצר קניתי באחד מבתי המרקחת בניו יורק. אמנם יש לנו כאן בארץ שלל מוצרים של Clean & Clear אך לא את ה"טעם" הזה [אני אוהבת לקרוא לריחות טעמים, נעים מאוד :)].
המוצר הפך להיות חלק גדול בשגרה היומית שלי ובלב שלם אגיד - מומלץ בחום. *אם נפלה בידיי טעות וטעם זה כן קיים להשגה בארצנו היפה - אשמח לשמוע ולתקן את עצמי. טרם ניתקלתי בו כאן. 
יכולתי להמשיך ולהמשיך עם הפוסט הזה, ולציין עוד מוצרים שעשו לי את החודש כמו למשל הסומק המעלף החדש שאמא קנתה בטיול שלנו ביוני, עם מרקם מדהים ופיגמנט נפלא, או את יכולות הפלא של מסיר האיפור הזה שגם קניתי בטיול יוני, שמסיר מסקרה ב"וויש" אחד ואינו גורם לקמצוץ תחושת אי נעימות בעיניים. אולי הם יופיעו בהמשך, אך המוצרים שבחרתי החודש הם פשוט מוצרים שמצאתי עצמי משתמשת בתדירות גבוהה במיוחד! 

לסיום:
 •  אתן מזומנות להירשם להחלפה של Make Me Up לחודש אוגוסט. ההחלפה הראשונה שהתנהלה החודש הניבה החלפות משגעות! 

 • אנא עשו לייק והראו את תמיכתכן בעוד מיזם קופסאת יופי חודשית, בשם גלאם גורו. הגיע הזמן שמישהו יעשה שריר מול גלוסי :) 

2 comments:

 1. לא הכרתי אף אחד מהמוצרים האלה קודם, אז היה מעניין מאוד לקרוא, תודה על הסקירה :)

  נחמד לדעת שלא רק אני עצבנית על גלוסיבוקס ;)

  השבמחק
 2. wow,looks great :) even if I can't understand what you're writing I think your blog is great. keep up the amazing work, dear. and feel free to check out the latest post on my fashionblog as well, if you like :)

  xoxo

  http://www.flirting-with-fashion.blogspot.com

  השבמחק